KONST / Litografier / Färglitografi 13714120
nr 1371 4120
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Färglitografi, Rymden. Signerad, numrerad 138/150. Motivet: 25x77 cm
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 11 januari 2021
kl 18:25:05
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér